Безкоштовне повернення товару, рекламація та гарантія

Ви придбали товар, але він не відповідає вашим очікуванням або має дефект? Ви маєте право скористатися можливістю повернення товару або рекламації.

30 днів на безкоштовне повернення товару

Як безкоштовно повернути товар протягом 30 днів від купівлі?

  1. Заповніть бланк повернення товару, це прискорить процес повернення.
  2. Після заповнення бланку наша служба підтримки Клієнтів отримає від вас автоматичне повідомлення з усією необхідною інформацією.
  3. Якщо Ваше замовлення було зроблено в Україні, ми надішлемо Вам етикетку, яку потрібно наклеїти на посилку с товаром, та замовимо кур'єра забрати посилку. В іншому випадку, посилка повинна бути відправлена назад на адресу, вказану в електронному повідомленні від нас.
  4. Ви отримаєте гроші не пізніше, ніж через 14 днів після того, як ми отримаємо Ваше замовлення.

Рекламація

Ми робимо все можливе, щоб наші товари були найвищої якості. Ми хочемо, щоб придбані продукти працювали бездоганно протягом усього часу використування. Однак, у разі виявлення дефектів, на вимогу покупця, ми ініціюємо процедури рекламації, зазначені в нижченаведених пунктах. Ми надаємо технічну підтримку за телефоном +38 032 427 01 08, а також електронною поштою [email protected].

Як подати рекламацію?

  1. Повідомте нас про дефект, найкраще електронною поштою. Бажано заповнити бланк рекламації, розміщений тут.
  2. Детально опишіть дефект і свої очікування щодо того, як має бути розглянута Ваша рекламація.
  3. Наша служба підтримки Клієнтів зв'яжеться з вами і надасть подальші інструкції.
  4. Просимо запакувати заповнений бланк рекламації до посилки з товаром, котрий буде висланий до нас на рекламацію. Це полегшить ідентифікацію замовлення і прискорить процедуру.
  5. Також, бажано додати до посилки документ підтверджуючий покупку.

Гарантія

На кожен товар, що продається інтернет-магазином Batteryempire.com.ua, поширюється гарантія якості. Гарантійний термін завжди вказується в описі товару і відраховується з моменту його продажу. Інтернет-магазин Batteryempire.com.ua докладає всіх зусиль для того, щоб пропоновані товари були найвищої якості і сподівається, що придбаний товар буде працювати без будь-яких збоїв. Літій-іонні акумулятори піддаються поступовому зносу протягом усього терміну служби. Незважаючи на це, ми запевняємо вас, що наша гарантійна політика допускає 20% зносу і розглядає його як природне старіння акумулятора. Будь-яке споживання (зменшення реальної ємності) більш ніж на 20% в кінці гарантійного терміну по відношенню до стану на момент отримання товару є підставою для пред'явлення рекламації. Детальні умови гарантії можна знайти в правилах магазину.
Будь ласка, перевірте стан упаковки в присутності кур'єра. У разі виявлення пошкоджень/відсутності деталей попросіть кур'єра скласти акт про пошкодження.

У вас є запитання? Звертайтеся до нас!


Цей веб-сайт використовує файли cookie та зазвичай не збирає автоматичної інформації, за винятком даних доступу до цих файлів (так звані «cookie»).
OK