Ми працюємо з 2008 року, коли Павло Очинський, засновник нашого бізнесу, заснував компанію, яка надає клієнтам консультації щодо вибору ноутбуків та обслуговування комп’ютерної техніки. З огляду на попит ринку, на початку 2010 року ми спеціалізувалися на розповсюдженні літій-іонних технологій, тобто акумуляторів для ноутбуків, фотоапаратів, мобільних телефонів, об’єднавши наші знання з виготовлення ноутбуків та електронного обладнання. Бізнес batteryempire.de існує з 2013 року.Ефектом такої трансформації є інтернет-магазин Świat Baterii, який із самого початку має чітко визначену мету. Ваше задоволення від покупок у нас.Щодня ми працюємо над розвитком нашої пропозиції, яка на даний момент включає сотні товарів у наступних асортиментних групах:

Ми постійно працюємо над підвищенням ефективності та конкурентоспроможності. Ми хочемо бути найкращим партнером для наших клієнтів, як фізичних осіб, так і компаній. Щодня ми працюємо над підготовкою нових акцій, завдяки яким ви можете скористатися унікальними ціновими можливостями. Слідкуйте за нами на Facebook, щоб бути в курсі. Окрім поточних акцій та конкурсів, ви також матимете доступ до багато цікавої інформації про Świat Baterii – світ батарейок.
Чому ми?
З початку нашої діяльності ми заслужили довіру сотень тисяч клієнтів, кількість яких зростає з кожним днем. Дізнайтеся, чому вони обрали продукти, доступні в магазині Świat Baterii.З моменту заснування нашого магазину ми зосередилися на тому, щоб задовольнити наших клієнтів покупками, зробленими у нас. Такий підхід привів до чудових рейтингів і бездоганної репутації, що відрізняє нас від наших конкурентів. Ми можемо пишатися сотнями позитивних відгуків, нагород та численних нагород, які ми отримали від наших задоволених клієнтів.
Привабливі нагороди

Оцінюючи продукти нашої пропозиції, ми завжди прагнемо вибрати найкраще з можливих, піклуючись про те, щоб ваша покупка була задоволена. Ми регулярно готуємо різноманітні акції, завдяки яким наявні товари можна придбати за дуже привабливими цінами. Ми надаємо професійну консультацію

Консультуємо Вас професійно

Члени нашої команди – амбітні молоді люди, які знайомі з обладнанням, яке ми продаємо, і з радістю допоможуть зробити правильний вибір. Якщо у вас виникли запитання чи сумніви, будь ласка, зв’яжіться з нами за телефоном або електронною поштою. Наші торгові представники допоможуть вибрати найбільш підходяще обладнання відповідно до ваших потреб і очікувань. Якщо у вас є пропозиції щодо покращення роботи нашого магазину, ми з нетерпінням чекаємо їх, будь-який коментар, незалежно від того, наскільки він маленький, буде дуже цінним для нас.

Працюємо для людей з ентузіазмом”

Крім наших клієнтів, ми також піклуємося про наших співробітників. Кожен співробітник нашої компанії привносить у свою роботу багато ідей та енергії. Якщо ви теж хочете поділитися з нами своїми захопленнями, навичками та інтересами, подайте заявку до нашої команди! Ми шукаємо людей, які готові братися за нові виклики та не боїться презентувати власні ідеї та рішення.
Подивіться, кого ми зараз шукаємо для нашої команди

Цей веб-сайт використовує файли cookie та зазвичай не збирає автоматичної інформації, за винятком даних доступу до цих файлів (так звані «cookie»).
OK