Запитання та відповіді

Як ми можемо вам допомогти?

Найчастіше запитують Найчастіше запитують
Найчастіше запитують Найчастіше запитують
Підключення не завантажується, що робити?
Проблеми із заряджанням нового акумулятора рідко виникають у моделях Green Cell. Однак, якщо це так, посилання нижче містить інструкції, як це зробити: https://www.youtube.com/watch?v=G4aWD3pmTIM
Як вибрати Power Bank?
 1. Ємність батареї телефону Найголовніше, що нам потрібно перевірити, — це ємність батареї наших телефонів, і вона може коливатися від трохи більше 1000 мАг до навіть 4000 мАг. Зверніть увагу, що під час заряджання відбувається неминуча втрата енергії, що може знизити фактичну продуктивність павербанка до 75%. Це цілком природне явище, і його необхідно враховувати.
 2. Power bank для смартфона - які параметри варто враховувати? Якщо у вас є телефон, який підтримує швидку зарядку, варто вибрати адаптер живлення, який підтримує зарядку 2,1 A або QC 3.0, що дає змогу заряджати вдвічі швидше, ніж інші моделі. Однак зауважте, що якщо телефон несумісний із ним, опція швидкої зарядки не принесе нам користі.
Де я можу знайти номер відстеження або посилання для відстеження?
Номер відстеження буде надіслано електронною поштою на адресу, вказану в замовленні.
Як я можу змінити інформацію в рахунку-фактурі?
Ви можете змінити інформацію в рахунку-фактурі, надіславши електронний лист на адресу [email protected]. В електронному листі ми просимо Вас надати нам номер Вашого замовлення та правильні дані для оформлення документа. У відповідь ми надішлемо вам коректний рахунок.
Заміна акумулятора в електровелосипеді?
Заміна батареї електровелосипеда здається складною, але насправді встановити нову батарею легко зробити самостійно.Кожна батарея Green Cell оснащена монтажною рейкою, яка дозволяє легко прикріпити батарею до велосипеда. Батареї також мають 4-контактні вихідні роз'єми - щоб правильно підключити батарею, вам потрібно лише з'єднати два позитивних (+) і негативний (-) полюси. Крім того, до кожного пристрою додається детальна інструкція - тому ви можете бути впевнені, що зможете без проблем встановити батарею.
Як перевірити акумулятор в електровелосипеді?
Купуючи новий акумулятор для електровелосипеда, перше, що потрібно перевірити, це три найважливіші елементи: напруга оригінального акумулятора, потужність двигуна та тип роз’єму, який підключає акумулятор до велосипеда. З цією інформацією ви можете почати пошуки нового акумулятора. Після перевірки цих елементів залишається тільки перевірити розміри нової батареї. Вибираючи нову батарею, ви також повинні подивитися фотографії акумулятора. Акумулятори для електровелосипедів Green Cell мають детальні фотографії, на яких чітко видно окремі компоненти. Тож ви легко знайдете правильне рішення для свого велосипеда!
Як вибрати і як правильно використовувати AGM акумулятор?
Перш ніж вибрати відповідний акумулятор, перевірте параметри використовуваного раніше акумулятора.
Зверніть особливу увагу на:
Напруга (В), Ємність (Аг).
Крім того, порівняйте розміри акумулятора з вашими попередніми пристроями, щоб переконатися, що він легко поміститься у відведеному місці. Порівнюючи всі ці елементи, ви можете спокійно зробити покупку.
Як вибрати акумулятор LiFePO4 і як ним правильно користуватися?
Батареї LiFePO4 - це пристрої, які дуже підходять як батареї для човнів, яхт або фотоелектричних систем.
Що потрібно знати, вибираючи правильний акумулятор:
- Акумулятор LiFePO4 має напругу 12,8 В,
- Його не слід з'єднувати послідовно або паралельно з іншими батареями через вбудовану BMS (система керування батареями)
Найдовшого терміну служби батареї LiFePO4 можна досягти, забезпечивши її роботу при прийнятній для неї температурі від -10 до +45 градусів за Цельсієм.
Скільки часу займає зарядка електромобіля?
Час заряджання автомобіля залежить від функції швидкого заряджання автомобіля.
Продукти Продукти
Продукти Продукти
Як вибрати правильний акумулятор для свого пристрою?
Як правильно вибрати модель.
Два простих способи знайти правильний акумулятор для вашого ноутбука.
 1. модельне обладнання
  Модель ноутбука зазвичай знаходиться на нижній частині пристрою, зчитує її і вводить в пошукову систему магазину.
  наприклад, Asus K53SV / HP Pavilion G6 / MacBook Pro 13 A1278
 2. код акумулятора
  Код батареї міститься всередині кожної батареї на табличці з технічними даними. Прочитайте код і введіть його в пошукову систему магазину.
  наприклад, AA-PB9NC6B / A32-M47 / BTY-L45
Підключення не завантажується, що робити?
Проблеми із заряджанням нового акумулятора рідко виникають у моделях Green Cell. Однак, якщо це так, посилання нижче містить інструкції, як це зробити: https://www.youtube.com/watch?v=G4aWD3pmTIM
Як я можу продовжити термін служби батареї мого ноутбука?
Просто виконайте ці 5 кроків:
 1. Уникайте короткого часу заряджання, оскільки батарея в нашому пристрої має кількість заряджань, указану виробником.
 2. Використовуйте батарейки. Наша акумуляторна батарея призначена для використання. Постійне виймання батареї з пристрою не робить позитивного впливу на його стан.
 3. Не допускати повного розряду. Сучасні літій-іонні та літій-полімерні акумулятори надзвичайно чутливі до глибокого розряду. Повторне повторення такої ситуації може призвести до незворотного пошкодження акумулятора.
 4. Зверніть увагу на робочу температуру. Температура є надзвичайно важливим фактором, що впливає на термін служби нашої батареї. Щоб забезпечити оптимальну температуру, вам слід регулярно очищати систему розсіювання тепла ноутбука (стисненим повітрям або компресором) і уникати використання пристроїв на м’яких поверхнях (які можуть заблокувати вентиляційні отвори для охолодження).
 5. Дайте акумулятору відпочити. Якщо ви плануєте зробити тривалу перерву у використанні ноутбука, вийміть акумулятор і помістіть його в сухе прохолодне місце. Варто завантажити його приблизно на 50%, щоб уникнути повного розряду.
Чи підходить акумулятор 11,1 В, якщо попередній акумулятор 14,4 В?
Батарея 11,1 В не використовується як взаємозамінна з батареєю 14,4 В і навпаки. Це може призвести до незворотного пошкодження вашого ноутбука. Вибираючи нову батарею для ноутбука, зверніть увагу на напругу, на якій була заводська батарея. Ви можете знайти цю інформацію безпосередньо на акумуляторі.
Чому батареї доступні в двох версіях, 10,8 В і 11,1 В, це правильно?
Абсолютно правильно. Різниця в напрузі є результатом різних вимірювань і використовуваних елементів. Слід зазначити, що такі невеликі перепади напруги наш ноутбук не помічає і ніяк не впливає на його роботу.
Чи можна збільшити ємність акумулятора (мАг)?
Можливе використання батарей більшої ємності. Ємність батареї виражається в міліампер-годинах (мА·год). Чим вище значення ємності, наприклад 6800 мА·год, тим довший час роботи можна досягти на одному заряді батареї, що підвищує нашу мобільність і незалежність.
Як вибрати правильний акумулятор для свого пристрою?
Нижче наведено два способи вибрати правильний акумулятор для вашого пристрою.
 1. модель пристрою
  Модель інструменту зазвичай розташовується на ручці або на корпусі поряд з мотором пристрою.
 2. модель акумулятора
  Код батареї розташований у нижній частині батареї, часто це цифровий код, наприклад, 194309-1, або змішаний з буквами, наприклад, BL1830.
Якщо я маю Ni-Cd (нікель-кадмієву) батарею, чи можу я використовувати Ni-Mh (нікель-металогідридні) елементи?
В даний час немає продажу акумуляторів на основі Ni-Cd елементів, їх замінюють Ni-Mh елементи, які є менш шкідливими для навколишнього середовища. Ці елементи можна використовувати як взаємозамінні, тому ми можемо використовувати Ni-Mh батарею замість Ni-Cd батареї.
Якщо у мене старий зарядний пристрій, чи заряджатиме він новий?
У цьому випадку зверніть увагу на тип елементів, які використовуються в акумуляторі. Якщо ви плануєте придбати літій-іонний (літій-іонний) акумулятор і раніше використовували акумулятор з Ni-Mh (нікель-метилгідридним) або Ni-Cd (нікель-кадмієвим) елементами, новий акумулятор не буде заряджатися нашим зарядним пристроєм і потрібно купити відповідний зарядний пристрій.
Чи можна збільшити ємність акумулятора (мАг)?
Можливе використання батарей більшої ємності. Ємність батареї виражається в милях ампер-годин (мА·год). Чим вище значення ємності, наприклад 3000 мА·год, тим довший час роботи можна досягти на одному заряді батареї, що підвищує нашу мобільність і ефективність.
Як вибрати правильний адаптер живлення для свого пристрою?
модель пристрою
Модель ноутбука зазвичай розташована на нижній частині пристрою. Прочитайте його та введіть у пошукову систему магазину.
наприклад, Asus K53SV / HP Pavilion G6 / MacBook Pro 13 A1278 значення INPUT / OUTPUT
На паспортній табличці блоку живлення значення напруги та струму позначені як ВИХІД, а на нижній частині ноутбука ці ж параметри позначені як ВХІД. Прочитайте деякі з них і введіть в пошуковик магазину, додавши до них марку пристрою. Переконайтеся, що вилка знайденого адаптера живлення правильна.
наприклад, Asus 19V 4.74A / Dell 19.5V 4.62A / Lenovo 20V 3.25A.
У мене є блок живлення на 65 Вт, чи я можу використовувати блок живлення на 90 Вт?
З такими невеликими відмінностями це прийнятно. Однак потрібно пам'ятати, що використовувати блоки живлення більшої потужності, а не меншої, тому що при меншій потужності ноутбук може не працювати.
Чи підходить цей адаптер живлення для мого ноутбука?
Він підійде для нашого ноутбука, якщо діаметр роз'єму відповідає специфікації зовнішнього діаметра, наприклад 5,5 мм, а вихідні параметри сумісні. Що таке вихідні параметри? Це значення напруги [В] і струму [A], яке надає джерело живлення для ноутбука, наприклад, 19 В 4,74 А.
Чи підходить ця клавіатура для мого ноутбука?
Порівнюючи вашу клавіатуру із зображеннями, представленими в нашій пропозиції, ми звертаємо особливу увагу на довжину та ширину клавіатури, положення монтажних кронштейнів або отворів для гвинтів, а також положення та довжину сигнальної смуги.
Чи можна поміняти клавіатуру з вами?
Ми не пропонуємо заміну клавіатури. На щастя, у багатьох моделях ноутбуків це заняття дуже просте. Крім того, в Інтернет-посібнику ми можемо знайти посібник, який крок за кроком покаже, як це зробити. Також можемо зробити заміну в будь-якому комп'ютерному сервісі.
У мого ноутбука немає клавіатури з підсвічуванням. Чи можу я купити у вас клавіатуру з підсвічуванням?
Для підсвічування клавіатури зазвичай потрібна окрема сигнальна стрічка, яка кріпиться до ноутбука. Якщо ваш ноутбук не поставляється з підсвічуванням із заводу, клавіатура з підсвічуванням не працюватиме з ним.
Як вибрати Power Bank?
 1. Ємність батареї телефону Найголовніше, що нам потрібно перевірити, — це ємність батареї наших телефонів, і вона може коливатися від трохи більше 1000 мАг до навіть 4000 мАг. Зверніть увагу, що під час заряджання відбувається неминуча втрата енергії, що може знизити фактичну продуктивність павербанка до 75%. Це цілком природне явище, і його необхідно враховувати.
 2. Power bank для смартфона - які параметри варто враховувати? Якщо у вас є телефон, який підтримує швидку зарядку, варто вибрати адаптер живлення, який підтримує зарядку 2,1 A або QC 3.0, що дає змогу заряджати вдвічі швидше, ніж інші моделі. Однак зауважте, що якщо телефон несумісний із ним, опція швидкої зарядки не принесе нам користі.
Що таке Ultra Charge?
Швидка зарядка Ultra Charge заснована на трьох профілях зарядки - 5/9/9/12V. Залежно від того, який пристрій ви підключите, ви можете бути впевнені, що вибрано правильну напругу заряджання та максимально високу інтенсивність. Технологія гарантує безпечну та швидку зарядку незалежно від підключеного пристрою. За допомогою Ultra Charge ми можемо зарядити більшість смартфонів від 0 до 100% за 1-1,5 години.
Чи підключений кабель до павербанку?
Кожен адаптер живлення постачається з кабелем USB-Micro-USB або USB-C (див. специфікації), який можна використовувати для заряджання адаптера живлення. Якщо телефон має відповідну розетку, його також можна заряджати через цей кабель.
Чи підійде цей павербанк для моєї моделі телефону?
Насправді будь-який павербанк підійде для нашого телефону, якщо це смартфон. Все залежить від наших уподобань і нашої мети. Якщо вам потрібен зручний пристрій, який не займає багато місця і його можна носити в кишені, ми рекомендуємо павербанки до 10 000 мАг. Однак, якщо ми хочемо мати спеціальний блок живлення для забезпечення енергією інших пристроїв, ми пропонуємо модель з подвійною ємністю 20 000 мАг.
Як довго працює акумулятор електровелосипеда?
Стандартна батарея Green Cell може витримати приблизно 500 повних циклів - повний розряд і перезаряд. Якщо ми припустимо один цикл на тиждень і буде природне споживання елементів з часом, термін служби батареї може становити до 10 років за економічного водіння.
Заміна акумулятора в електровелосипеді?
Заміна батареї електровелосипеда здається складною, але насправді встановити нову батарею легко зробити самостійно.Кожна батарея Green Cell оснащена монтажною рейкою, яка дозволяє легко прикріпити батарею до велосипеда. Батареї також мають 4-контактні вихідні роз'єми - щоб правильно підключити батарею, вам потрібно лише з'єднати два позитивних (+) і негативний (-) полюси. Крім того, до кожного пристрою додається детальна інструкція - тому ви можете бути впевнені, що зможете без проблем встановити батарею.
Акумулятор для електробайка на багажнику?
Акумулятор багажника Green Cell встановлений на задній частині велосипеда, безпосередньо за сідлом. Цей тип зазвичай використовується на міських велосипедах. Завдяки своєму розташуванню вони мають характерний відбивач.
Як перевірити акумулятор в електровелосипеді?
Купуючи новий акумулятор для електровелосипеда, перше, що потрібно перевірити, це три найважливіші елементи: напруга оригінального акумулятора, потужність двигуна та тип роз’єму, який підключає акумулятор до велосипеда. З цією інформацією ви можете почати пошуки нового акумулятора. Після перевірки цих елементів залишається тільки перевірити розміри нової батареї. Вибираючи нову батарею, ви також повинні подивитися фотографії акумулятора. Акумулятори для електровелосипедів Green Cell мають детальні фотографії, на яких чітко видно окремі компоненти. Тож ви легко знайдете правильне рішення для свого велосипеда!
Як розрахувати запас ходу електричного велосипеда?
Ємність акумуляторів Green Cell безпосередньо впливає на відстань, яку можна проїхати на електровелосипеді. На Batteryempire всі батареї надаються з діапазоном, що відповідає відстані, пройденій конкретною моделлю, за умови, що двигун має стандартну потужність 250 Вт і цикл змішаний (50% робочого часу ноги/ролу, 50% робочого часу електричного двигун).
Скільки тримає акумулятор у шуруповерта?
Акумуляторні батареї Green Cell відрізняються тривалим терміном служби елемента - вони можуть «впоратися» до 1000 циклів зарядки, що забезпечує тривалий час роботи вашого пристрою.
Як вибрати акумулятор для мобільного телефону?
Вибір акумулятора для мобільного телефону - справа проста та інтуїтивно зрозуміла. Це можна зробити за кілька хвилин за допомогою таких двох методів:
1. Специфікація моделі телефону Модель телефону зазвичай можна знайти на пристрої. Після прочитання і введення моделі в пошукову систему магазину з'явиться правильний акумулятор. наприклад, iPhone 6s / Xiaomi Mi 5 / Samsung Galaxy S4
2. Код батареї Ви також можете шукати батарею, ввівши її код - він знаходиться на внутрішній стороні батареї. Просто введіть відповідний код, і наша пошукова система покаже вам відповідні продукти! Наприклад, BM39 / BS-01/ A1457 Також рекомендуємо прочитати посібник у нашому блозі: Як вибрати акумулятор для мобільного телефону?
Як перевірити ємність акумулятора мобільного телефону?
Ємність акумулятора вказана безпосередньо на акумуляторі. Ця інформація знаходиться на внутрішній стороні пристрою. Ви також можете використовувати сучасні програми, які відстежують стан батареї. Прикладом такої програми є Battery Info, розроблена для Android-смартфонів. Додаток простий у використанні, тому можна легко перевірити інформацію про поточний стан батареї.
Чи можна збільшити ємність акумулятора (мАг)?
Ємність акумулятора, указана в міліампер-годинах (мАг), може відрізнятися від заводського акумулятора. Якщо ви виберете акумулятор більшої ємності, ваш пристрій матиме довший термін служби, а ви отримаєте більше мобільності та комфорту використання!
Як продовжити термін служби акумулятора мобільного телефону?
Є кілька простих методів, які ефективно продовжують термін служби батареї: 1. Не розряджайте батарею до 0!
Акумулятор нашого телефону, відомий як акумулятор, цього не любить. Тож не чекайте, поки з’явиться попередження про низький заряд батареї. Коли рівень заряду батареї падає нижче 40%, бажано підключити телефон до зарядного пристрою.
2. Часто підключайте мобільний телефон до зарядного пристрою.
Сучасні літій-іонні акумулятори не мають ефекту пам'яті. Таким чином, часті зарядки позитивно впливають на їх роботу. На думку експертів, найкраще досягти рівня заряду 80-90%.
3. Уникайте екстремальних температур
Батареї стільникових телефонів трохи схожі на своїх користувачів - вони найкраще себе почувають при помірних температурах. Залишення телефону під прямими сонячними променями або в гарячій машині може значно скоротити термін служби акумулятора. Також варто захистити телефон від холоду.
Як замінити акумулятор мобільного телефону?
Перед заміною перевірте тип, модель і тип батареї, яку ви бажаєте придбати. У минулому все, що вам потрібно було зробити, це відкрити кришку, і акумулятор був доступний. На даний момент видалення трохи складніше. Але без страху! Ви можете замінити їх самостійно, і ви можете знайти необхідну інформацію в підручниках на Youtube. Велика кількість таких матеріалів дозволяє простіше дізнатися, як вийняти батарею практично в будь-якій моделі стільникового телефону.
Що робити після заміни батареї в мобільному телефоні?
Вставивши акумулятор Green Cell, розрядіть телефон до 10%, а потім підключіть його до зарядного пристрою. Більше нічого робити не потрібно – наразі батареї не потрібно форматувати.
Перезавантажити телефон після заміни батареї?
Заміна батареї продуктом Green Cell не вплине на роботу системи мобільного телефону. Мобільний телефон не буде скинути до заводських налаштувань, тому не потрібно турбуватися про втрату даних.
Як вибрати акумулятор для пилососа?
Ви можете знайти потрібний акумулятор, ввівши модель пилососа або назву оригінального акумулятора в нашій пошуковій системі. Дуже важливо порівняти напругу нової батареї з оригінальною – якщо ці параметри збігаються, можна купувати батарею.
Як перевірити ємність акумулятора в пилососі?
Ємність батареї вказана в міліампер годинах (MaH). Інформацію про ємність батареї легко знайти – вона є на самій батареї, а також у характеристиках пристрою. Ця інформація допоможе вам вибрати правильний акумулятор - якщо ви хочете, щоб ваш пилосос служив довше, вибирайте прилад більшої ємності!
Чи можна збільшити ємність акумулятора (мАг)?
При виборі нового акумулятора немає необхідності враховувати ємність оригінальної моделі. Протипоказань немає, якщо новий акумулятор більше заводського. Чим більше батарея, тим довше працює пристрій.
Заміна батарейки в пилососі
Розташування та встановлення батарей можуть дуже відрізнятися для різних моделей пилососів. Щоб без проблем замінити акумулятор, рекомендуємо звернутися в авторизований сервісний центр. При заміні батареї також може допомогти інструкція з експлуатації, що додається до кожного пилососа - завдяки цьому ви можете провести заміну самостійно.
Скільки тримає батарейка в пилососі?
Кілька факторів можуть вплинути на термін служби акумулятора пилососа. Найважливішим є режим роботи пилососа. Наприклад, акумуляторні пилососи в режимі Turbo зазвичай витримують лише кілька хвилин безперервної роботи. Якщо ви хочете продовжити термін служби пилососа, варто вибрати акумулятор більшої ємності. Таким чином ви можете бути впевнені, що ваш пристрій очищатиме ваш дім більш ретельно.
Що означає напруга акумулятора в пилососі?
Вибираючи новий акумулятор для пилососа, потрібно керуватися напругою оригінального акумулятора. Пам’ятайте, що напруга батареї має бути такою ж, як і батарея, яку ви використовували раніше. Це забезпечує безпеку пристрою і сприяє його безперебійній роботі.
Як часто потрібно заряджати акумуляторний пилосос?
Акумулятор Green Cell слід заряджати після кожного процесу чищення - таким чином можна збільшити продуктивність акумулятора.
Що означає AAA/AA на батарейках?
Символ AAA(R03) і AA(R6) вказує на розмір батареї.
Яка різниця між лужними, літієвими та іншими акумуляторами?
Лужні батареї є одноразовими - після того, як вони розряджені, вони не підлягають повторному зарядженню. З іншого боку, літієві батареї є акумуляторами. Простіше кажучи, коли вони розряджені, їх можна зарядити. Це означає, що один і той же акумулятор можна використовувати кілька років!
Як вибрати акумулятор для дрона?
Вибір батареї для дрона - це проста дія, яку можна виконати за кілька хвилин. Для цього достатньо просто ввести в пошуковик модель оригінального акумулятора - так наш магазин покаже потрібний товар. Перед покупкою також не забудьте перевірити напругу знайденого акумулятора і оригінального акумулятора. Цей параметр повинен точно збігатися. Якщо модель акумулятора та напруга збігаються, сміливо приступайте до покупки.
Чи можна збільшити ємність акумулятора (мАг)?
Ємність батареї (мАг) може відрізнятися від оригінальної - якщо розміри батареї збігаються, немає нічого поганого у використанні моделі з більшою ємністю. Це забезпечує довший термін служби дрона.
Як вибрати акумулятор для фотоапарата?
Щоб підібрати сумісний акумулятор для фотоапарата, необхідно перевірити модель оригінального акумулятора. Де можна знайти цю інформацію? На табличці, звичайно ж, яка розташована безпосередньо на виробі.
Заміна батареї в фотоапараті
Після покупки нової батареї залишається лише почати її використовувати. Замінити батарею не складно, і в більшості випадків ви можете зробити це самостійно - якщо у вас виникнуть проблеми, ви завжди можете звернутися до посібників YouTube.
Чи можна збільшити ємність акумулятора (мАг)?
Ємність акумулятора (мАг) може бути більшою, ніж оригінальний акумулятор. Зверніть увагу, що чим більший акумулятор, тим довший термін служби вашого пристрою.
Як вибрати і як правильно використовувати AGM акумулятор?
Перш ніж вибрати відповідний акумулятор, перевірте параметри використовуваного раніше акумулятора.
Зверніть особливу увагу на:
Напруга (В), Ємність (Аг).
Крім того, порівняйте розміри акумулятора з вашими попередніми пристроями, щоб переконатися, що він легко поміститься у відведеному місці. Порівнюючи всі ці елементи, ви можете спокійно зробити покупку.
Як вибрати акумулятор для резервного живлення?
Правильно підібрана резервна батарея гарантує належну роботу підключеного до неї обладнання.Щоб вибрати правильну резервну батарею (ДБЖ), вам потрібно перевірити характеристики ДБЖ, для яких батарей (напруга (В), кількість (шт.) і ємність (Ah)) і на основі цього виберіть батареї з правильною напругою та ємністю.
Акумулятор для яхти або човна - як вибрати?
Кожен власник яхти чи човна знає про важливість вибору правильного акумулятора. Купуючи новий акумулятор, слід звернути увагу на тип двигуна, його розміри та вагу. Акумулятори AGM для човнів і яхт дуже популярні протягом тривалого часу.У нашій пропозиції ви знайдете багато акумуляторів AGM VRLA Green Cell, які ідеально підходять для яхт і човнів!
Який акумулятор для іграшкової машинки?
Гелеві акумулятори AGM найчастіше використовуються в іграшкових автомобілях. Більшість із них мають розміри 151 x 65 x 95 мм і напругу 12 В. У нашому асортименті ви знайдете багато батарей Green Cell AGM VRLA, які відповідають цим критеріям. Тому ви легко знайдете потрібні гаджети, які зможуть продовжити час гри вашої дитини!
Що таке AGM акумулятор?
Наші акумулятори AGM VRLA. Що це означає? Електроліт інкапсульований у скловолоконних сепараторах і не гелеподібний.
Який акумулятор для мобільного будинку?
Батареї для мобільного будинку повинні мати високу ємність. У нашій пропозиції ви знайдете акумулятори AGM ємністю до 200Ah, які забезпечують безперебійну роботу навіть у найважчих умовах.
Як вибрати акумулятори для колонки?
Найкраще підбирати батареї для вашої колонки, орієнтуючись на модель оригінальної батареї. Також варто звернути увагу на те, які роз'єми використовуються в конкретному випадку - може бути кілька серій однієї моделі, які мають різні роз'єми. Вибираючи нову батарею, переконайтеся, що новий виріб має такий самий тип роз’єму, як і оригінальний.
Чи можна збільшити ємність акумулятора (мАг)?
Більша ємність акумулятора не є проблемою. Чим більше міліампер-годин (мАг) має акумулятор, тим довше прослужить колонка.
Як вибрати акумулятор LiFePO4 і як ним правильно користуватися?
Батареї LiFePO4 - це пристрої, які дуже підходять як батареї для човнів, яхт або фотоелектричних систем.
Що потрібно знати, вибираючи правильний акумулятор:
- Акумулятор LiFePO4 має напругу 12,8 В,
- Його не слід з'єднувати послідовно або паралельно з іншими батареями через вбудовану BMS (система керування батареями)
Найдовшого терміну служби батареї LiFePO4 можна досягти, забезпечивши її роботу при прийнятній для неї температурі від -10 до +45 градусів за Цельсієм.
Акумулятор для яхти, вітрильника або катера - як вибрати?
Батареї LiFePO4 - це пристрої, які дуже підходять як батареї для човнів, яхт або фотоелектричних систем.
Що потрібно знати, вибираючи правильний акумулятор:
- Акумулятор LiFePO4 має напругу 12,8 В,
- Його не слід з’єднувати послідовно або паралельно з іншими батареями через вбудовану систему керування батареями (BMS).
Найдовшого терміну служби батареї LiFePO4 можна досягти, забезпечивши її роботу при відповідній температурі.
Яка різниця між AGM і LiFePO4 акумуляторами?
Основна відмінність між батареєю AGM і LiFePO4 полягає в тому, що AGM - це група гелевих батарей і батарей з технологією AGM (Absorbent Glass Mat), яка називається VRLA (Valve Regulated Lead). Порівняно з традиційними батареями, AGM мають до чотирьох разів тривалість життя та кількість циклів. Це пов'язано з використанням вищезгаданого скловолокна у виробництві цих виробів. Літій-залізо-фосфатні (також LiFePO4) акумулятори. Його структура складається з чотирьох послідовно з’єднаних клітин. Кожна комірка працює при напрузі 3,2 В, що забезпечує загальну напругу 12,8 В. Одним з найважливіших елементів цього типу батареї є електронна система управління (BMS).
Чи можна збільшити ємність акумулятора (Ah)?
Цілком можливо використовувати акумулятори з більшою ємністю. Ємність батареї вказана в ампер-годинах (Ah). Чим вище значення ємності, напр. B. 80 Ач, чим довше ви можете працювати з одним зарядом акумулятора, що підвищує вашу мобільність і незалежність.
Який акумулятор вибрати для мого понтона?
Вибираючи правильний акумулятор для свого понтона, слід звернути увагу на розміри і вагу. Понтон, як правило, набагато легший за звичайний човен, тому занадто важкий акумулятор може значно сповільнити роботу. Рішення полягає в тому, щоб вибрати батарею LIFEPO4, яка завдяки своєму інноваційному дизайну значно легша за звичайні гелеві батареї, і тому її ще легше транспортувати. Довговічність і надійність LIFEPO4 роблять їх ідеальними акумуляторами для понтонів і багатьох інших транспортних засобів, а не тільки для водних транспортних засобів.
Який акумулятор для мого кемпера?
Літій-залізо-фосфатні батареї (також відомі як LiFePO4) характеризуються високою щільністю енергії та низьким саморозрядом і тому дуже популярні серед власників автофургонів. Їх переваги: низька швидкість розряду, висока ємність, відсутність ефекту пам'яті, тривалий термін служби і здатність працювати при екстремальних температурах (від -10 до +45 градусів Цельсія).
Блок живлення для ноутбука - яка напруга?
Вибираючи новий блок живлення для ноутбука, слід перевірити напругу зарядного пристрою - цей параметр повинен відповідати вашому оригінальному пристрою.
Чи можна підключати джерело живлення з більшою силою струму?
Однозначно так. Однак не забувайте, що вихідна напруга [В] має бути такою ж, як і в оригінальному джерелі живлення.
Чи можна підключити до ноутбука слабший блок живлення?
Використання адаптера змінного струму з нижчою силою струму, ніж оригінальний, може спричинити низку негативних змін у роботі вашого ноутбука. Наприклад, надто слабкий блок живлення може перегріватися, оскільки компоненти ноутбука не отримують достатньої потужності. Тому ми рекомендуємо вам використовувати зарядні пристрої з такою ж або більшою силою струму.
Адаптер для електроінструменту - яка напруга?
При виборі нового блоку живлення зверніть увагу на напругу оригінального. Цю інформацію можна прочитати на оригінальному блоці живлення, тому ви можете бути впевнені, що вибраний вами продукт справлятиметься зі своєю роботою належним чином.
Як вибрати зарядний пристрій для шуруповерта?
Вибрати потрібний зарядний пристрій дуже просто - просто введіть точну модель дрилі в нашій пошуковій системі. Просто переконайтеся, що ваші батареї мають елементи, які підтримуються зарядним пристроєм. Багато старих електроінструментів мають батарею з нікель-кадмієвими елементами (NI-Cd). Сьогодні частіше використовуються нікель-металгідридні (NI-MH) батареї, і зарядні пристрої, сумісні з цими батареями, можуть належним чином працювати зі старими пристроями. Ми також пропонуємо літій-іонні (LI-ON) зарядні пристрої – вони підходять лише для цього типу елементів і не повинні використовуватися для зарядки акумуляторів NI-MH або NI-CD.
Зарядний пристрій для електровелосипеда - яка напруга?
Коли справа доходить до вибору зарядних пристроїв для електричних велосипедів, все просто. Вибираємо зарядний пристрій з такою напругою:
зарядний пристрій 29,4 В для акумуляторів 24 В
зарядний пристрій 42В для акумуляторів 36В
Зарядний пристрій 54,6 В для акумуляторів 48 В
Як вибрати зарядний пристрій для електровелосипеда?
Вибираючи зарядний пристрій для свого електровелосипеда, важливо перевірити вказану напругу у вольтах і роз’єм для акумулятора. Сила струму в амперах - це параметр, який впливає на швидкість зарядки нашого акумулятора.
Який ДБЖ вибрати для комп'ютера?
Одним з найважливіших моментів, який необхідно враховувати при виборі ДБЖ, є оцінка потужності підключеного обладнання. У більшості випадків настільні комп’ютери споживають від 100 до 150 Вт, а ігрові пристрої – від 250 до 350 Вт. Ця інформація може допомогти вам визначити, який ДБЖ підходить саме вам. На щастя, у нашому магазині ви знайдете UPS Green Cell, який ідеально підходить для нормальної роботи вашого комп’ютера. Якщо вам цікаво, як довго вибране обладнання забезпечить роботу вашого пристрою, скористайтеся калькулятором на нашому сайті! Все, що вам потрібно зробити, це вибрати будь-який ДБЖ, поставити галочку навпроти «Вибрати ДБЖ», ввести потужність пристроїв і готово – ви вже знаєте, чого чекати від наших пристроїв!
Який ДБЖ вибрати для плити?
Вибрати інвертор для газової або електричної плити може бути проблематично. Однак варто пам’ятати кілька простих правил. По-перше, пам’ятайте, що під час вибору ДБЖ потрібно вибирати одиниці чистої синусоїдальної хвилі. Слід також переконатися, що джерело безперебійного живлення має достатню потужність - у цьому випадку слід вибрати пристрій з номінальною потужністю понад 500 Вт. Ми пропонуємо кілька ДБЖ Green Cell, які відповідають зазначеним вище критеріям. Ми гарантуємо, що у нас ви знайдете потрібний ДБЖ!
Який ДБЖ вибрати для сервера?
Комп’ютерні сервери є пристроями з високим споживанням енергії, тому для них потрібні належним чином підібрані ДБЖ. Найкращим рішенням для серверних кімнат є використання ДБЖ Green Cell для серверних шаф. Вони мають значно більшу потужність, ніж звичайні ДБЖ, і тому ідеально підходять для резервного живлення комп’ютерних серверів.
Який ДБЖ вибрати для системи відеоспостереження?
Якщо ви плануєте придбати ДБЖ для системи відеоспостереження, особливу увагу варто звернути на блоки живлення потужністю понад 100 Вт. Таким чином ви забезпечуєте ефективну підтримку вашої системи відеоспостереження. Однак варто пам'ятати, що пристрої не однакові і залежно від використовуваних камер їх споживання електроенергії може істотно відрізнятися. Тому перед покупкою ДБЖ необхідно оцінити приблизну споживану потужність. Якщо ви це зробите, ви виконаєте більшу частину роботи. Єдине, що залишилося зробити, це перевірити, як довго даний блок живлення може підтримувати ваш пристрій. І це зовсім не складно - просто виберіть пристрій з нашої пропозиції, виберіть поле «Виберіть ДБЖ». Введіть енергоспоживання підключених пристроїв, і ви вже дізнаєтесь, як довго наш ДБЖ забезпечить роботу вашої системи спостереження!
Як працює система ДБЖ?
ДБЖ виконують функцію аварійного джерела живлення - при різних несправностях і відключеннях електроенергії вони здатні збільшити час роботи підключених до них пристроїв. Це дозволяє безпечно вимкнути чутливі пристрої або зберегти результати попередньої роботи.
Як довго працює система ДБЖ?
Тривалість роботи ДБЖ залежить від кількох факторів. Найголовніше – підібрати ДБЖ потрібної потужності та оцінити енергоспоживання підключеного обладнання, але для визначення часу роботи не потрібна складна формула – на нашому сайті ви знайдете калькулятор, який розраховує тривалість обраного ДБЖ в залежності від підключених пристроїв. Не впевнені в продуктивності свого комп’ютера? Не хвилюйтеся, цей калькулятор містить вкладку, яка показує енергоспоживання найпопулярніших пристроїв.
Який мережевий зарядний пристрій купити для смартфона?
Перед покупкою мережевого зарядного пристрою перевірте максимальну потужність зарядки вашого мобільного телефону (цей параметр вказано у ватах). Також зверніть увагу на кількість роз'ємів на зарядному пристрої - так ви вибираєте пристрій, яким зручно користуватися. З найпопулярнішими моделями ви можете ознайомитися за посиланням: Як правильно вибрати зарядний пристрій для телефону?
Як вибрати зарядний пристрій для смартфона, планшета або рідера?
Вибираючи зарядний пристрій для планшета або пристрою для читання електронних книг, слід перевірити налаштування оригінального зарядного пристрою. Для смартфонів варто вибрати зарядний пристрій і відповідний кабель (Micro-USB, Lightning або USB-C).
Чи є в зарядному пристрої функція швидкої зарядки?
Перевірити, чи є у зарядного пристрою функція швидкої зарядки, дуже просто - це буває, якщо пристрій має зелений роз'єм USB. Це ознака того, що зарядний пристрій швидко заряджає ваш телефон.
Чи є в зарядному пристрої функція швидкої зарядки?
Перевірити, чи є у зарядного пристрою функція швидкої зарядки, дуже просто – це буває, якщо пристрій має зелений роз’єм USB. Це ознака того, що зарядний пристрій швидко заряджає ваш телефон.
Параметри зарядного пристрою - на що звернути увагу?
Вибираючи зарядні пристрої, слід враховувати кілька факторів. Найважливіші з них: потужність зарядного пристрою, тип входу та використовувані технології швидкої зарядки.
Зарядний пристрій із технологією Power Delivery, що означає PD?
Power Delivery — це технологія швидкої зарядки. Простіше кажучи, зарядні пристрої, які підтримують цей варіант, автоматично вибирають правильний заряд для підключеного пристрою, забезпечуючи швидку та ефективну зарядку.
Ultra Charge
Однією з найпопулярніших технологій швидкої зарядки є Ultra Charge. Зарядні порти, які підтримують цей стандарт, заряджають підключений пристрій до 3,5 разів швидше, ніж стандартні поточні моделі.
Чи може зарядний пристрій з функцією швидкої зарядки зарядити звичайний мобільний телефон?
Якщо ви використовуєте старий мобільний телефон, який не має технології швидкої зарядки, вам не доведеться купувати спеціальний зарядний пристрій. Телефон буде заряджатися справно, а сучасні зарядні пристрої мають ряд додаткових функцій, які стануть у нагоді в будь-якій ситуації.
Яку ємність має мати зарядний пристрій для мобільного телефону?
Перед покупкою мережевого зарядного пристрою перевірте максимальну потужність зарядки вашого мобільного телефону (цей параметр вказано у ватах). Також зверніть увагу на кількість роз'ємів на зарядному пристрої - так ви вибираєте пристрій, яким зручно користуватися. З найпопулярнішими моделями ви можете ознайомитися за посиланням: Як правильно вибрати зарядний пристрій для телефону?
Який інвертор підходить для сонячних модулів?
Найкращим рішенням тут буде вибір сонячного інвертора, спеціально розробленого для цієї мети. Модель, наведена за посиланням нижче, має з’єднання для фотоелектричних модулів, акумуляторів і пристроїв, якими потрібно керувати. сонячний інвертор
Який інвертор для електроінструменту?
Найважливішим моментом при виборі інвертора є визначення максимальної потужності підключається пристрою. Якщо ви хочете використовувати інвертор постійно, ви повинні використовувати максимум 90% його постійної потужності. Наведемо простий приклад, щоб проілюструвати це: якщо ви використовуєте інвертор потужністю 1000 Вт, максимальна споживана потужність підключеного пристрою не повинна перевищувати 900 Вт.
Який інвертор для автомобіля?
В машині ви знайдете розетку прикурювача на 12 вольт і такі інвертори найкраще купувати.
Як працює інвертор?
Інвертор — це окремий пристрій, який підключається до гнізда прикурювача або безпосередньо до акумулятора. Його завдання — перетворювати напругу 12/24 В від системи постійного струму автомобіля в 230 В змінного струму. З цієї причини ви дуже часто зустрічаєте наступну абревіатуру біля назви інвертора: DC/AC.
Які типи інверторів існують?
Що стосується автомобільних інверторів, можна виділити два основних типи: інвертори з чистою синусоїдою та модифіковані інвертори. Перший призначений для пристроїв, які потребують постійного живлення. Цей тип інвертора слід вибирати для таких пристроїв, як теплові насоси, електроплити або електронні чайники. Наш магазин також пропонує модифіковані інвертори синусоїди. Цей тип інвертора підходить для таких пристроїв, як ноутбуки, блоки живлення або освітлення.
В якій розетці зарядити електромобіль?
У світі електромобільності існує 4 типи розеток для автомобілів: Type 1/CCS Combo1; Тип 2/CCS Combo 2; тип 3; Тип 4/CHAdeMO
Портативний зарядний пристрій для електромобіля
Портативні зарядні пристрої для електромобілів живляться від звичайної побутової розетки. Таке застосування не вимагає складного підключення або додаткової збірки компонента.
Скільки часу займає зарядка електромобіля?
Час заряджання автомобіля залежить від функції швидкого заряджання автомобіля.
Чи можна зарядити електромобіль вдома?
Електромобілі стають все більш популярними з екологічних причин. Однак слід зазначити, що використання електромобіля також підтримується простою зарядкою, яку можна проводити навіть вдома. Портативні зарядні пристрої, включені в нашу пропозицію, дозволяють заряджати автомобіль у будь-якому місці з доступом до розетки. При цьому потужність зарядки складе 3,6 кВт. Також можливе встановлення системи з розеткою, що дозволить встановити Wallbox – це дозволить заряджати автомобіль потужністю до 22 кВт.
Скільки коштує зарядка електромобіля?
Ціна зарядки електромобіля залежить від кількох факторів. При використанні громадських зарядних станцій ціни коливаються від 1,1 до 3,5 злотих за 1 кВт. Налаштування домашньої установки може значно скоротити ці витрати. Однак необхідно враховувати ціну на електроенергію оператора, послугами якого ви користуєтеся.
Безкоштовні зарядні станції для електрокарів
Безкоштовні зарядні станції для електромобілів стають все більш популярними в Європі. Вони фінансуються рекламодавцями, тому прямим користувачам не потрібно платити жодної комісії.
Що таке зберігання енергії і для чого воно використовується?
Накопичувач енергії можна порівняти з потужною батареєю для всього будинку, яка зберігає електроенергію, вироблену фотовольтаїкою, коли її надто багато, і повертає її, коли вона нам потрібна.
Які існують варіанти зберігання енергії?
Зараз існує п'ять способів зберігання електроенергії:
механічний (з резервуаром стисненого повітря)
електромеханічні (батареї та акумулятори)
хімічні (виробництво водню або метану)
електричні (суперконденсатори)
тепловий (накопичення відчутного або прихованого тепла)
Найвідомішою формою зберігання енергії є електромеханічні рішення, такі як батареї/акумулятори. GC PowerNest є саме таким рішенням. Серцем пристрою є елементи LiFePO4 (літій-залізо-фосфатні або LFP), які мають більш ніж у десять разів більший термін служби та вдвічі більшу глибину розряду (100% - 0%), ніж традиційні кислотні батареї, при цьому вони набагато безпечніші та довговічніші, ніж стандартні літій-іонні елементи.
Завдяки стабільності та безпечності використання накопичувача енергії GC PowerNest гарантія становить до 10 років або 15 000 000 Вт·год відпрацьованої енергії.
Рахунки-фактури Рахунки-фактури
Рахунки-фактури Рахунки-фактури
Як я можу змінити інформацію в рахунку-фактурі?
Ви можете змінити інформацію в рахунку-фактурі, надіславши електронний лист на адресу [email protected]. В електронному листі ми просимо Вас надати нам номер Вашого замовлення та правильні дані для оформлення документа. У відповідь ми надішлемо вам коректний рахунок.
Доставка Доставка
Доставка Доставка
Чи можу я змінити спосіб доставки?
Є можливість змінити форму доставки, якщо Ваше замовлення ще не відправлено. Якщо ви хочете змінити форму доставки, будь ласка, негайно зв'яжіться з нашим консультантом за адресою: ( https://batteryempire.de/ )
Де я можу знайти номер відстеження або посилання для відстеження?
Номер відстеження буде надіслано електронною поштою на адресу, вказану в замовленні.
Замовлення Замовлення
Замовлення Замовлення
Чи можу я скасувати своє замовлення?
Якщо вас не зацікавила наша пропозиція або ви зробили неправильне замовлення, зв’яжіться з нами по телефону або в чаті ( https://batteryempire.de/ )
Чи можу я зробити замовлення електронною поштою?
Будь ласка, розмістіть своє замовлення безпосередньо на нашому веб-сайті, це найшвидший спосіб отримати потрібний продукт.
Чи можна зробити замовлення без реєстрації?
Для оформлення замовлення необхідна реєстрація в нашому магазині. Для того, щоб ми могли обробити ваше замовлення, необхідно вказати вашу адресу та контактні дані.
Повертає Повертає
Повертає Повертає
Чи можливо повернути товар?
Як BatteryEmpire, ми пропонуємо нашим клієнтам можливість повернути або обміняти товари протягом 30 днів після покупки. Якщо у вас виникли проблеми з придбаним продуктом або якщо продукт не відповідає вашим очікуванням, зв’яжіться з нами по телефону або електронною поштою.
Як упакувати повернутий товар?
Ми рекомендуємо вам захистити своє відправлення перед транспортуванням під час повернення придбаного товару до нас, щоб продукт не був пошкоджений. Досить захистити виріб, наприклад, конвертом з бульбашковою плівкою.

У вас є інші запитання? Пишіть нам!